РУС   УКР   ENG

 

Історія

Історія створення підприємства пов'язана з відкриттям трансконтинентального газопроводу Західний Сибір - Західна Європа. У 1982 році завод газомазутних пальникових пристроїв та апаратури, що використовує газ, випустив перші зразки своєї продукції для нафтогазової промисловості Радянського Союзу. Географія поставок заводу дуже велика, нашу продукцію можна побачити по всій Росії і країнам колишнього СРСР. Експлуатуючись у різних кліматичних умовах, продукція заводу заслужила міцну репутацію надійного, високоякісного та ефективного обладнання.

 

У 1994 році підприємство було реорганізовано у відкрите акціонерне товариство «Факел» і до цього часу не тільки зберегло лідируючі позиції на ринку обладнання для нафтогазової галузі, але і у декілька разів розширило номенклатуру продукції, що випускається, для інших галузей народного господарства.

Якість продукції підтверджується численними нагородами, призами, дипломами на міжнародних виставках, форумах. У 2004 році на підприємстві проведений сертифікаційний аудит компанією Бюро Верітас Україна і одержаний міжнародний сертифікат якості ISO 9001-2000. Секретом стабільної роботи нашого підприємства є: існування широкої номенклатури продукції, що виготовляється, гнучка цінова політика, постійне впровадження нових ідей з модернізації обладнання, що випускається, та розробки його нових видів, проведення стратегії інтенсивної експансії ринків України, Росії, Казахстану, країн Азії та Європи. Одним з останніх технічних досягнень підприємства є освоєння у 2006 році серійного випуску полегшених метало-пластикових балонів під метан.

У 2011 р ВАТ «Факел» перейменовано в Публічне акціонерне товариство «Факел» (ПАТ «Факел»).

У 2013 році ПАТ «Факел» і «Officina Meccanica Tartarini SRL» підписали дистриб'юторську угоду, згідно якого підприємство є офіційним постачальником продукції Tartarini, Francel, Fisher в Україні.

У 2013 р був проведений черговий аудит системи менеджменту якості відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008 (аудит TUV Thuringen eV).

З 2014 ПАТ «Факел» є партнером групи Emerson Process Management в Україні у сфері реалізації промислових регуляторів Fisher.

Європейський підхід, гнучкість та мобільність у відношеннях із замовником, надійна та стабільна робота зробили на сьогодні ПАТ «Факел» сильним гравцем на ринку промислового обладнання й незамінною ланкою в роботі нафтогазового комплексу. 
 
 
 
Створення сайту —
Студія Михайла Муковоза