12 грудня 2014 р. ПАТ «Факел» відвідали представники бізнесу та дипломатичних кіл Республіки Гана. У ході візиту іноземна делегація ознайомилася з менеджментом компанії, виробничими потужностями заводу, номенклатурою продукції та інжиніринговими розробками. Сторони обговорили перспективи співпраці та потенціал виходу ПАТ «Факел» на ринок Гани у сегменті нафтогазового та іншого промислового обладнання. Закордонні гості високо оцінили досвід та напрацювання компанії у нафтогазовому секторі.
![](http://fakel.ua/pic/2/Gana.jpg)
![](http://fakel.ua/pic/2/Gana%20(1).jpg)
![](http://fakel.ua/pic/2/Gana%20(2).jpg)
![](http://fakel.ua/pic/2/Gana%20(3).jpg)
![](http://fakel.ua/pic/2/Gana%20(4).jpg)
![](http://fakel.ua/pic/2/Gana%20(5).jpg)
![](http://fakel.ua/pic/2/Gana%20(6).jpg)
![](http://fakel.ua/pic/2/Gana%20(7).jpg)
![](http://fakel.ua/pic/2/Gana%20(8).jpg)
![](http://fakel.ua/pic/2/Gana%20(9).jpg)